Kim jesteśmy


TBI Service – powstała w ramach grupy spółek TBI Group, jako wyspecjalizowany podmiot w remontach i modernizacjach maszyn CNC i regeneracji oraz naprawie wrzecion. 

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy w pełni kompetentnym zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z utrzymaniem ruchu w branży automotive. Kompleksowo zajmujemy się serwisem wrzecion i elektrowrzecion.  Pracujemy na najnowocześniejszych technologiach regeneracyjnych, aby przywracając do życia maszyny, nie ucierpiała ich efektywność. Jako potwierdzenie jakości naszych usług, przyznajemy gwarancję na każdą wykonaną naprawę.  Nasze zamiłowania przekształciliśmy w wyspecjalizowane usługi, dzięki którym dostarczamy naszym Klientom dokładnie tego, czego potrzebują.

Nasze mocne strony:

  • Serwisujemy wrzeciona na terenie całej Polski, ale także działamy na arenie międzynarodowej. Mamy za sobą m.in. działania na terenie Niemiec, Szwajcarii oraz Francji. Dogodna lokalizacja to nasz kolejny atut – zarówno pod względem transportowym oraz technologicznym.
  • Posiadamy obszerną bazę usługodawców i dostawców, dzięki czemu czas naprawy skracamy do niezbędnego minimum.
  • Zapewniamy nowoczesność w połączeniu ze stabilnym i pewnym działaniem.
  • Posiadamy bogate wyposażenie diagnostyczno-serwisowe. Są to zarówno urządzenia specjalistyczne zakupione u czołowych producentów, jak również urządzenia skonstruowane przez nas samych.

Zaufaj nam, jesteśmy specjalistami!

Czy 20 lat to dużo? Całkiem sporo, jeśli chodzi o zdobywanie doświadczenia. Tym bardziej jeśli przez ten czas każdy z nas czynnie pracował w działach utrzymania ruchu, bądź przy kluczowych projektach w dużych korporacjach z branży automotive. Dlatego bez cienia wątpliwości, jesteśmy ekspertami w zakresie modernizacji i serwisu maszyn.

 

TBI Service specjalizuje się w naprawie, regeneracji i wyważaniu wrzecion obrabiarek CNC, a oprócz tego, działa wspomagająco w serwisie maszyn TBI.

Przed rozpoczęciem naprawy przeprowadzamy pełną diagnostykę:
• sprawdzenie szczelności,
• sprawdzenie działania mechanizmu zaciągu narzędzia
• sprawdzenie bicia wrzeciona,
• sprawdzenie poziomu wibracji.

Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych i łożysk, dzięki czemu możemy sprawnie wykonać dane zlecenie. Na każdą usługę udzielamy gwarancji. Dla naszych stałych Klientów utrzymujemy minimalną ilość wrzecion nowych i regenerowanych. 

Naprawiamy wrzeciona i elektrowrzeciona wszystkich producentów na rynku:  C.B., CHIRON, CINCINNATI, CYTEC, DKF, EX-CELL-O, FAG, FERRARI, FOREST, GAMFIOR, GMN, HULLER HILLE, HURCO, HSD, IBAG, INDEX, JAGER, KAPP, KESSLER, MAZAK, MITSUBISHI, NSK, NEOPRECISION, OMLAT, PARPAS, PRECISE, RECKERTH, SKF, SPINTRUE, ROYAL, TBI, WEISS, VOUMARD i inne.